Buxus rechthoekige plantenbak

95,00540,00

Opties selecteren540,00550,00
Opties selecteren435,00465,00
Opties selecteren315,00335,00
Opties selecteren360,00385,00
Opties selecteren285,00305,00
Opties selecteren235,00255,00
Opties selecteren190,00205,00
Opties selecteren315,00335,00
Opties selecteren245,00265,00
Opties selecteren205,00220,00
Opties selecteren180,00195,00
Opties selecteren425,00455,00
Opties selecteren335,00385,00
Opties selecteren280,00300,00
Opties selecteren240,00260,00
Opties selecteren205,00220,00
Opties selecteren245,00265,00
Opties selecteren190,00205,00
Opties selecteren160,00175,00
Opties selecteren135,00145,00
Opties selecteren115,00125,00
Opties selecteren95,00105,00
Opties selecteren290,00310,00
Opties selecteren185,00200,00

Mooie rechthoekige bakken gemaakt van Polyester.
Waterdicht verkrijgbaar op aanvraag.