Florida plantenbak van aluminium met poten

390,001.250,00

Opties selecteren1.250,001.350,00
Opties selecteren1.075,001.175,00
Opties selecteren880,00980,00
Opties selecteren890,00995,00
Opties selecteren730,00830,00
Opties selecteren710,00810,00
Opties selecteren590,00690,00
Opties selecteren570,00670,00
Opties selecteren390,00490,00
Opties selecteren895,00985,00
Opties selecteren705,00805,00
Opties selecteren585,00680,00
Opties selecteren680,00785,00
Opties selecteren615,00715,00

Mooie vierkante bakken gemaakt van aluminium.
Waterdicht verkrijgbaar op aanvraag.