Florida plantenbak van aluminium met poten

375,001.190,00

Opties selecteren1.190,001.300,00
Opties selecteren1.025,001.135,00
Opties selecteren840,00950,00
Opties selecteren855,00965,00
Opties selecteren695,00805,00
Opties selecteren680,00790,00
Opties selecteren565,00675,00
Opties selecteren545,00655,00
Opties selecteren375,00485,00
Opties selecteren845,00955,00
Opties selecteren675,00785,00
Opties selecteren560,00670,00
Opties selecteren655,00765,00
Opties selecteren590,00700,00

Mooie vierkante bakken gemaakt van aluminium.
Waterdicht verkrijgbaar op aanvraag.