Florida plantenbak van aluminium rechthoekig

360,001.260,00

Opties selecteren1.260,001.385,00
Opties selecteren920,001.045,00
Opties selecteren960,001.085,00
Opties selecteren730,00855,00
Opties selecteren615,00740,00
Opties selecteren515,00640,00
Opties selecteren850,00975,00
Opties selecteren645,00770,00
Opties selecteren530,00655,00
Opties selecteren480,00605,00
Opties selecteren1.125,001.250,00
Opties selecteren845,00970,00
Opties selecteren720,00845,00
Opties selecteren620,00745,00
Opties selecteren540,00665,00
Opties selecteren645,00770,00
Opties selecteren510,00635,00
Opties selecteren410,00540,00
Opties selecteren360,00485,00
Opties selecteren540,00665,00

Mooie rechthoekige bakken gemaakt van aluminium.
Waterdicht verkrijgbaar op aanvraag.