Florida plantenbak van aluminium rechthoekig

310,001.065,00

Opties selecteren1.065,001.165,00
Opties selecteren770,00870,00
Opties selecteren825,00920,00
Opties selecteren625,00720,00
Opties selecteren530,00630,00
Opties selecteren445,00545,00
Opties selecteren730,00830,00
Opties selecteren550,00650,00
Opties selecteren455,00555,00
Opties selecteren415,00475,00
Opties selecteren965,001.065,00
Opties selecteren720,00780,00
Opties selecteren615,00715,00
Opties selecteren530,00630,00
Opties selecteren465,00565,00
Opties selecteren550,00650,00
Opties selecteren440,00540,00
Opties selecteren355,00455,00
Opties selecteren310,00370,00
Opties selecteren465,00565,00

Mooie rechthoekige bakken gemaakt van aluminium.
Waterdicht verkrijgbaar op aanvraag.