Florida plantenbak van aluminium rechthoekig

305,001.050,00

Opties selecteren1.050,001.160,00
Opties selecteren755,00865,00
Opties selecteren815,00925,00
Opties selecteren620,00730,00
Opties selecteren525,00635,00
Opties selecteren440,00550,00
Opties selecteren720,00830,00
Opties selecteren545,00655,00
Opties selecteren450,00560,00
Opties selecteren410,00520,00
Opties selecteren955,001.065,00
Opties selecteren715,00825,00
Opties selecteren610,00720,00
Opties selecteren525,00635,00
Opties selecteren460,00570,00
Opties selecteren545,00655,00
Opties selecteren435,00545,00
Opties selecteren350,00460,00
Opties selecteren305,00415,00
Opties selecteren465,00575,00

Mooie rechthoekige bakken gemaakt van aluminium.
Waterdicht verkrijgbaar op aanvraag.