Florida plantenbak van aluminium vierkant

200,001.555,00

Opties selecteren1.555,001.665,00
Opties selecteren1.220,001.330,00
Opties selecteren1.225,001.335,00
Opties selecteren1.010,001.120,00
Opties selecteren710,00820,00
Opties selecteren975,001.085,00
Opties selecteren805,00915,00
Opties selecteren580,00690,00
Opties selecteren960,001.070,00
Opties selecteren815,00925,00
Opties selecteren660,00770,00
Opties selecteren460,00570,00
Opties selecteren660,00770,00
Opties selecteren535,00645,00
Opties selecteren365,00475,00
Opties selecteren450,00560,00
Opties selecteren350,00460,00
Opties selecteren260,00370,00
Opties selecteren360,00470,00
Opties selecteren425,00535,00
Opties selecteren200,00310,00
Opties selecteren240,00350,00
Opties selecteren295,00405,00
Opties selecteren350,00460,00

Mooie vierkante bakken gemaakt van aluminium.
Waterdicht verkrijgbaar op aanvraag.