Florida plantenbak van aluminium vierkant

185,001.580,00

Opties selecteren1.580,001.680,00
Opties selecteren1.240,001.340,00
Opties selecteren1.240,001.340,00
Opties selecteren1.025,001.125,00
Opties selecteren720,00820,00
Opties selecteren990,001.090,00
Opties selecteren815,00910,00
Opties selecteren585,00685,00
Opties selecteren970,001.070,00
Opties selecteren825,00925,00
Opties selecteren665,00765,00
Opties selecteren470,00570,00
Opties selecteren670,00770,00
Opties selecteren540,00640,00
Opties selecteren370,00470,00
Opties selecteren455,00555,00
Opties selecteren350,00450,00
Opties selecteren260,00355,00
Opties selecteren365,00465,00
Opties selecteren425,00485,00
Opties selecteren185,00285,00
Opties selecteren240,00340,00
Opties selecteren295,00390,00
Opties selecteren355,00455,00

Mooie vierkante bakken gemaakt van aluminium.
Waterdicht verkrijgbaar op aanvraag.