Modulaire plantenbakken

68,58938,95

Opties selecteren68,58195,18
Opties selecteren105,50232,10
Opties selecteren131,88263,75
Opties selecteren79,13211,00
Opties selecteren73,85205,73
Opties selecteren158,25284,85
Opties selecteren158,25279,58
Opties selecteren116,05242,65
Opties selecteren116,05242,65
Opties selecteren205,73332,33
Opties selecteren200,45327,05
Opties selecteren290,13416,73
Opties selecteren284,85411,45
Opties selecteren395,63522,23
Opties selecteren385,08522,23
Opties selecteren100,23226,83
Opties selecteren147,70279,58
Opties selecteren195,18327,05
Opties selecteren116,05247,93
Opties selecteren110,78237,38
Opties selecteren221,55348,15
Opties selecteren216,28342,88
Opties selecteren147,70279,58
Opties selecteren142,43269,03
Opties selecteren263,75390,35
Opties selecteren258,48385,08
Opties selecteren363,98490,58
Opties selecteren363,98490,58
Opties selecteren506,40633,00
Opties selecteren495,85627,73
Opties selecteren147,70279,58
Opties selecteren226,83358,70
Opties selecteren295,40427,28
Opties selecteren179,35311,23
Opties selecteren163,53295,40
Opties selecteren342,88469,48
Opties selecteren327,05458,93
Opties selecteren200,45327,05
Opties selecteren189,90316,50
Opties selecteren358,70485,30
Opties selecteren342,88469,48
Opties selecteren511,68638,28
Opties selecteren501,13627,73
Opties selecteren685,75812,35
Opties selecteren669,93796,53
Opties selecteren226,83358,70
Opties selecteren342,88474,75
Opties selecteren443,10574,98
Opties selecteren274,30406,18
Opties selecteren253,20379,80
Opties selecteren506,40638,28
Opties selecteren480,03611,90
Opties selecteren279,58406,18
Opties selecteren258,48385,08
Opties selecteren501,13627,73
Opties selecteren480,03501,13
Opties selecteren717,40849,28
Opties selecteren701,58849,28
Opties selecteren938,951.070,83
Opties selecteren928,401.060,28

De keerwanden wordt bij bestelling speciaal voor u geproduceerd, deze kunnen niet geretourneerd worden.

Met het assortiment van onze keerwanden kunt u eindeloos combineren en bijna elke vorm eenvoudig en snel maken. Er wordt een Prefab systeem met bevestigingsmaterialen meegeleverd, dit systeem is eenvoudig te koppelen. De bovenrand van deze wanden zijn 5 cm breed.