Modulaire plantenbakken

100,001.200,00

Opties selecteren105,00230,00
Opties selecteren145,00270,00
Opties selecteren175,00300,00
Opties selecteren100,00225,00
Opties selecteren100,00225,00
Opties selecteren165,00290,00
Opties selecteren160,00285,00
Opties selecteren150,00275,00
Opties selecteren145,00270,00
Opties selecteren230,00355,00
Opties selecteren230,00355,00
Opties selecteren330,00455,00
Opties selecteren325,00450,00
Opties selecteren450,00575,00
Opties selecteren445,00570,00
Opties selecteren140,00265,00
Opties selecteren210,00335,00
Opties selecteren270,00395,00
Opties selecteren130,00255,00
Opties selecteren125,00250,00
Opties selecteren240,00365,00
Opties selecteren230,00355,00
Opties selecteren180,00305,00
Opties selecteren175,00300,00
Opties selecteren305,00430,00
Opties selecteren300,00425,00
Opties selecteren425,00550,00
Opties selecteren430,00555,00
Opties selecteren595,00720,00
Opties selecteren585,00710,00
Opties selecteren195,00320,00
Opties selecteren295,00420,00
Opties selecteren385,00510,00
Opties selecteren200,00325,00
Opties selecteren185,00310,00
Opties selecteren375,00500,00
Opties selecteren360,00485,00
Opties selecteren245,00370,00
Opties selecteren230,00355,00
Opties selecteren440,00565,00
Opties selecteren425,00550,00
Opties selecteren635,00760,00
Opties selecteren620,00745,00
Opties selecteren850,00975,00
Opties selecteren835,00960,00
Opties selecteren295,00420,00
Opties selecteren450,00575,00
Opties selecteren580,00705,00
Opties selecteren305,00430,00
Opties selecteren275,00400,00
Opties selecteren565,00690,00
Opties selecteren535,00660,00
Opties selecteren350,00475,00
Opties selecteren320,00445,00
Opties selecteren635,00760,00
Opties selecteren895,001.020,00
Opties selecteren920,001.045,00
Opties selecteren895,001.020,00
Opties selecteren1.200,001.325,00
Opties selecteren1.180,001.305,00

De keerwanden wordt bij bestelling speciaal voor u geproduceerd, deze kunnen niet geretourneerd worden.

Met het assortiment van onze keerwanden kunt u eindeloos combineren en bijna elke vorm eenvoudig en snel maken. Er wordt een Prefab systeem met bevestigingsmaterialen meegeleverd, dit systeem is eenvoudig te koppelen. De bovenrand van deze wanden zijn 5 cm breed.