Modulaire plantenbakken

SKU: ARS

100,001.250,00

Opties selecteren110,00235,00
Opties selecteren150,00275,00
Opties selecteren195,00320,00
Opties selecteren105,00230,00
Opties selecteren100,00225,00
Opties selecteren175,00300,00
Opties selecteren170,00295,00
Opties selecteren160,00285,00
Opties selecteren155,00280,00
Opties selecteren250,00375,00
Opties selecteren245,00370,00
Opties selecteren355,00480,00
Opties selecteren350,00475,00
Opties selecteren485,00610,00
Opties selecteren480,00605,00
Opties selecteren145,00270,00
Opties selecteren220,00345,00
Opties selecteren285,00410,00
Opties selecteren135,00260,00
Opties selecteren130,00255,00
Opties selecteren255,00380,00
Opties selecteren245,00370,00
Opties selecteren190,00315,00
Opties selecteren185,00310,00
Opties selecteren325,00450,00
Opties selecteren320,00445,00
Opties selecteren455,00580,00
Opties selecteren455,00585,00
Opties selecteren625,00750,00
Opties selecteren625,00750,00
Opties selecteren210,00335,00
Opties selecteren315,00440,00
Opties selecteren415,00540,00
Opties selecteren194,00315,00
Opties selecteren180,00305,00
Opties selecteren365,00490,00
Opties selecteren350,00475,00
Opties selecteren235,00360,00
Opties selecteren230,00355,00
Opties selecteren460,00585,00
Opties selecteren445,00570,00
Opties selecteren665,00790,00
Opties selecteren650,00775,00
Opties selecteren890,001.015,00
Opties selecteren875,001.000,00
Opties selecteren320,00445,00
Opties selecteren480,00605,00
Opties selecteren620,00745,00
Opties selecteren300,00425,00
Opties selecteren270,00395,00
Opties selecteren550,00675,00
Opties selecteren520,00645,00
Opties selecteren365,00490,00
Opties selecteren335,00460,00
Opties selecteren665,00790,00
Opties selecteren635,00760,00
Opties selecteren960,001.085,00
Opties selecteren930,001.055,00
Opties selecteren1.250,001.375,00
Opties selecteren1.230,001.355,00

De keerwanden wordt bij bestelling speciaal voor u geproduceerd, deze kunnen niet geretourneerd worden.

Met het assortiment van onze keerwanden kunt u eindeloos combineren en bijna elke vorm eenvoudig en snel maken. Er wordt een Prefab systeem met bevestigingsmaterialen meegeleverd, dit systeem is eenvoudig te koppelen. De bovenrand van deze wanden zijn 5 cm breed.